Strona główna / Aktualności / Poseł dla mieszkańców

Poseł dla mieszkańców

16 lipiec 2019

Szanowni Mieszkańcy Regionu! 
Dziękuję wszystkim przybyłym mieszkańcom Chorzowa, Siemianowic Śląskich, Świętochłowic, Rudy Śląskiej i Katowic za udział w otwarciu naszego Biura Poselskiego. Tak NASZGO. Nominalnie należy ono do mnie jako Waszej reprezentantki w Sejmie, ale to Wy jesteście jego prawdziwymi gospodarzami. Od samego początku traktuję swoją działalność poselską, jako misję pomagania Wam. Zawsze czekam na ludzi, którzy oczekują pomocy. Jestem w Sejmie dla Was. Dowody życzliwości mieszkańców widzę już dzisiaj. To dzięki pomocy wielu życzliwych ludzi szybko i sprawnie udało się znaleźć odpowiedni lokal oraz go wyremontować i wyposażyć. Deklaruję nie zawieść zaufania jakim mnie obdarzacie. Dziękuję za przybycie Wicewojewodzie Śląskiemu Janowi Chrząszczowi, z którym owocnie współpracowałam w minionych latach, a także wikariuszowi Księdzu Radosławowi Adamiakowi za poświecenie pomieszczeń. 
Wierzę, że pomimo zaproszenia, to palące problemy Chorzowian przeszkodziły w przybyciu na inaugurację biura Panu Prezydentowi Miasta oraz Panu Przewodniczącemu Rady Miasta Chorzów. Z mojej strony gwarantuję współpracę ponad podziałami partyjnymi na rzecz naszych wspólnot lokalnych. 
Wszystkim przybyłym ślę wyrazy wdzięczności za poświęcony czas, choć dopołudniowa godzina nie była dogodna. Ale czas naglił, bo po południu rozpoczynały się już komisje sejmowe, na które musiałam zdążyć. 
Jeszcze raz pragnę podkreślić, iż liczę, że otwarte dzisiaj biuro poselskie, podobnie jak miało to miejsce przed laty, stanie się miejscem, gdzie mieszkańcy śląskich miast będą mogli przychodzić ze swoimi problemami, a także pomysłami, inicjatywami. Zapraszam serdecznie! W naszej śląskiej wspólnocie, czerpiąc siłę z dorobku poprzedzających nas pokoleń, możemy szukać nowoczesnych i przyjaznych ludziom rozwiązań na przyszłość.

Biuro mieści się w Chorzowie Starym przy ul. Bożogrobców 28.